Logistika
Hátle

Již 30 let
váš partner v oblasti
logistiky

Hátle Miroslav s.r.o.

"Jsme spolehlivá rodinná společnost, která postavila své podnikání na odbornosti, zkušenostech, profesionalitě a lidském přístupu. Díky těmto ingrediencím může firma Hátle Miroslav s. r. o. již brzy oslavit své jubilejní výročí 30ti let na trhu spedice a silniční kamionové dopravy."

Služby

Jsme firmou s 30 let dlouhou působností v oblasti logistiky. To nás naučilo poskytovat zákazníkům spolehlivé služby na základě bohatých zkušeností.

Mezinárodní a vnitrostátní doprava

Potřebujete přepravit zboží v rámci mezinárodní nebo vnitrostátní dopravy? Zajistíme pro Vás logistické služby nejen po celé EU, ale i do Ruska a zemích bývalého Sovětského svazu.

Sběrná služba - Přikládky

Potřebujete přepravit menší náklady a nechcete platit za celý vůz? Využijte naší sběrné služby a plaťte pouze poměrnou část z ceny přepravy.

Přepravy nadměrných a nadrozměrných nákladů

Máte nadrozměrný náklad určený k transportu? Nechte starosti s přepravou na nás a my zajistíme optimální přepravy a vše s ní spojené.

Přepravy expresních zásilek

Jste pod časovým tlakem a nutně potřebujete přepravit náklad? Obraťte se na nás a my Vám pomůžeme s promptním transportem zboží.

o naší
společnosti

Jsme firmou s 28 let dlouhou působností v oblasti logistiky. To nás naučilo poskytovat zákazníkům spolehlivé služby na základě bohatých zkušeností.

Kontakt

Logistika Hátle

HÁTLE MIROSLAV s.r.o.

Holín 123
50601 Jičín, Česká republika

Telefon

Email
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Skype
hatlova1

Fakturační údaje

IČO: 25997483
DIČ: CZ25997483

© 2019 Hátle Miroslav s.r.o.